Pomoc - strona główna  

Elementy strony 'Egzaminy' i ustawianie egzaminów

strona egzaminy

1a i 1b - Ustawianie egzaminów

Ustaw grupowo (przycisk) - ustawianie egzaminów dla wielu zdających na raz.

Ustaw (na liście egzaminów) - ustawianie pojedynczego egzaminu dla wybranego zdającego

2 - Harmonogram

Podgląd harmonogramu zbiorczego egzaminów. Harmonogram jest tworzony automatycznie na podstawie ustawień wszystkich egzaminów.

3 - Listy na egzamin

Drukowanie list na egzamin. W kolejnym kroku należy wybrać część egzaminu i kwalifikację. Uwaga: Na lista nie pojawia się osoby, które mają nieopłacone egzaminy.

4 - Nieustawione

Wyświetla listę tylko tych egzaminów, które nie mają przypisanych dat. Docelowo lista powinna być pusta - wszystkie egzaminy powinny być ustawione - data, godzina, sala.

5 - Braki opłat

Wyświetla listę egzaminów, które podlegają opłacie i nie zostały opłacone. Te egzaminy (osoby) nie pojawią się na listach na egzamin.

6 - Nasi zdający

Wyświetla listę egzaminów zdających zgłoszonych przez daną placówkę łącznie z tymi zdającymi, którzy zostali przekierowani do innych ośrodków. Uwaga: egzaminy osób przekierowanych ustawiają ośrodki, do których zostali przekierowani.

7 - W naszej placówce

Wyświela listę egzaminów w placówce łącznie z tymi zdającymi, którzy zostali przekierowani z innych ośrodków na egzaminy w "naszym" ośrodku. Uwaga: egzaminy dla osób przekierowanych z innych ośrodków ustawia placówka docelowa (miejsce egzaminu).